; 606 640 075; 22 448 1091 elam@ant.pl
Zaznacz stronę

Firma ELAM została zarejestrowana przez obecnego jej właściciela, Macieja Nowaka w roku 1986, we wczesnym okresie rozwoju rynku security w Polsce. Od początku swojego istnienia, współpracując ściśle z Zakładem Rozwoju Technicznej Ochrony Mienia „TECHOM” a potem ze Stowarzyszeniem „POLALARM”, firma podwyższała swoje kwalifikacje i rozszerzała zakres oferowanych usług o co raz bardziej nowoczesne technologie. Dzięki wieloletniej działalności, odbytym szkoleniom i kursom, firma reprezentuje dziś wysoki stopień fachowości i profesjonalizmu. W roku 2008 szef firmy uzyskał tytuł RZECZOZNAWCY Systemów Technicznego Zabezpieczenia Osób i Mienia oraz Zarządzania Bezpieczeństwem „POLALARM”.

 

W trakcie ponad 30-to letniej działalności firma ELAM uczestniczyła w budowach i modernizacjach systemów bezpieczeństwa obiektów przemysłowych, infrastruktury krytycznej, magazynowych oraz mieszkalnych. Jednocześnie pracownicy firmy nieustannie podnosili poziom swoich kwalifikacji, uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i sympozjach, poświęconych rozwojowi szeroko rozumianych systemów bezpieczeństwa obiektów i ludzi. Misją i przewodnim celem firmy jest dostarczanie Inwestorom jak najbardziej nowoczesnych, technologicznie zaawansowanych i zarazem ekonomicznych rozwiązań w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa.

Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki "cookies". Korzystanie z niej oznacza zgodę na ich zapis i/lub odczyt zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Zamknij